NĚCO O NÁS

Mé jméno je Pavel Krupička a jsem aurorizovaným stavebním inženýrem ČKAIT pod pořadovým číslem 1103708 (obor IP00 - pozemní stavby), zabývajícím se návrhy stavebních, rekonstrukčních a interiérových projektů v širokém odvětví pozemních i dopravních staveb. Zabývám se nejen projekční, ale i inženýrskou činností, která úzce souvisí s přípravou a zpracováním projektových zakázek.

Jako společnost s ručním omezeným jsme schopni zpracovat projekty všech stupňů – architektonické studie, 3D modely a vizualizace, projekty pro územní rozhodnutí, projekty pro stavební povolení, dokumentace pro výběr zhotovitele, realizační dokumentace, autorský dozor, dozor investora i zajištění kolaudace.

Pro své klienty se snažíme být partnerem "od A do Z". Na míru vytváříme projekty rodinných domů individuálního charakteru, bytových či řadových domů či občanského celku. S partnery jsme schopni zajistit i realizace pozemních staveb či zakázkového interiéru. Působíme zejména na Severní Moravě - Ostrava, Frýdek–Místek, Havířov, Karviná, Orlová atd.

Neváhejte, kontaktujte nás a využijte našich služeb. Uvidíte, že se dokážeme pružně přizpůsobit a reagovat na Vaše přání a že spolupráce s námi bude přínosná pro Vaše budoucí projekty.

Naší osobní prioritou je Vaše spokojenost. Samozřejmostí je osobní přístup, individualita každého projektu a vysoká pečlivost.

V případě jakýchkoli dotazů mě neváhejte kontaktovat.